Og der var fredagskvelden endelig et faktum! Nå er den jo ikke helt som vanlig da, vi sitter her med frukt og Pepsi Max. Er ikke så verst det heller. Godt mulig det er bra for helsa å ha noen helger hjemme uten fest, men hvor bra er det egentlig når det gror mose på oss her i sofaen? Så lenge vi gjør noe nyttig for samfunnet ved å ligge her som noen oppblåste surdeiger (ja det er jo utsolgt for gjær), så skal vi gladelig ligge her litt til.
Doc har aldri før vært så kreativ som han er nå, han må virkelig kjede seg, så mye rart og artig som han finner på. Bare å ta en titt på vår fb side Doc og Dask det. Akkurat nå har leieboeren filma et nytt stunt, det har alt blitt lagt ut på fb. Du kan trygt si vi ler mye her i huset, og ingen er trygge for å bli skremt eller lurt.
Eg har kost meg på jobb denne uka, altså eg har virkelig jobba og stått på, men det var ikke dumt med 8 timer pause daglig fra både Doc og leieboeren. Uansett hvor moro man har det sammen, så er det topp å se andre mennesker. Og joda, eg har Doc og leieboeren i innboksen hele dagen, ikke fred å få uansett!
Leieboeren har forresten oppdaget some selv nå, hun har fått seg egen bruker på insta! Bare å klikke inn på Leieboeren, så kommer det sikkert mye tøys der etterhvert. Blir spennende å se hvordan hun fikser dette fremover, så stikk gjerne inn og følg henne, da blir hun nok glad!
Hårfargen deres var lik
Hehe joda, men det er ikke originale farger